loading...

وبلاگ دیزاینستان

بازدید : 58
شنبه 4 بهمن 1399 زمان : 14:42

وان و جکوزی

وان و جکوزی همیشه محبوب بوده اند و این محبوبیت در حال افزایش است که هر روز افراد بیشتر از عجایب وان و جکوزی و اثر آب درمانی برای تسکین عضلات خسته، استرس دوباره، افزایش متابولیسم و بهبود سلامت کلی آگاه می شوند. با این وجود قبل از انتخاب وان جکوزی باید به چند نکته فکر کنید، از جمله طراحی وان و چگونگی تناسب آن با دکوراسیون کلی شما، نیازهای برق و نوع موادی که می توانید برای وان انتخاب کنید.
اولین مواردی که باید قبل از انتخاب وان جکوزی مورد توجه قرار گیرد، طراحی خود وان و اطمینان از مطابقت آن با طراحی کلی سرویس بهداشتی است. وان و جکوزی قسمت برجسته ای از سرویس بهداشتی خواهد بود، بنابراین ضروری است که رنگ آن متناسب با دکوراسیون عمومی باشد. همچنین باید به شکل و سبک توجه شود. اگر دستشویی شما به سبک مدرن ساخته شده باشد.
وقتی صحبت از نیاز به برق جکوزی می شود ، اطمینان از وجود نیروی کافی در دسترس برای فعال کردن جت های ماساژ بسیار مهم است. یک قانون خوب این است که برای هر بیست جت باید یک پمپ جداگانه وجود داشته باشد و بدیهی است که در صورت عدم کافی بودن منبع تغذیه ، فشار وارد می کند. نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که استفاده از یک متخصص دارای مجوز برای نصب وان برای اطمینان از استاندارد بودن منبع تغذیه و نصب ایمن آن، از نکات حائز اهمیت است.

بازدید : 55
شنبه 4 بهمن 1399 زمان : 14:40

بیمه چیست

بیمه پیمانی است که بر پایه‌ آن شرکت نمایندگی بیمه ایران (بیمه‌گر) تعهد می‌کند در برابر مقدار پولی که فرد یا شرکت دیگری (بیمه‌گذار) به او پرداخت می‌کند، زیان وارد شده به بیمه‌گذار را در پی رویدادی ناخواسته جبران کند. پولی را که بیمه‌گذار به بیمه‌گر می‌پردازد، حق بیمه و آنچه را که بیمه می‌شود، موضوع بیمه می‌نامند.

ماده یک قانون بیمه

مصوب سال 1316 است که عقد بیمه را این چنین تعریف می‌کند: «بیمه عقدی است که به موجب آن یک طرف تعهد می‌کند در ازاء پرداخت وجه یا وجوهی، از طرف دیگر در صورت وقوع یا بروز حادثه خسارت وارده بر او را جبران نموده و یا وجه معینی بپردازد. متعهد را "بیمه‌گر"، طرف تعهد را "بیمه‌گذار"، وجهی را که بیمه‌گذار به بیمه‌گر می‌پردازد، "حق بیمه" و آنچه را که بیمه می‌شود، "موضوع بیمه" می‌نامند».

بازدید : 125
يکشنبه 16 آذر 1399 زمان : 16:09

نمايندگي بيمه در كرج

نمايندگي بيمه ايران در كرج (كد نمايندگي : 33147) با مديريت خانم ليلا سادات حسيني با دو مدرك ليسانس (مديريت بازرگاني و حقوق) در سال ۱۳۸۹ مجوز صدور را اخذ و شروع به كار در عرصه خدمت رساني به هم وطنان خود كرده است نمايندگي بيمه ايران در كرج (كد نمايندگي : 33147) با مديريت خانم حسيني تا به امروز داراي يك دهه سابقه مي باشد.
با كارشناسي بيمه در همه بخش ها به فعاليت مي پردازد و آماده خدمت رساني به بيمه گذاران استان البرز مي باشد.
و شايان به ذكر است كه هدف اين نمايندگي كمك به افراد در مسير آينده نگري آن ها است تا با انتخاب بيمه ايران از حمايت ها و پوشش هاي بيمه استفاده كنند.

ابتدا بهتر است تصورمان از مشاور بيمه را مورد ارزيابي قرار دهيم. چرا كه مشاغل زيادي با اشتراكات فراوان در اين رشته وجود دارد مثل كارگزار بيمه و يا كارشناس بيمه. مشاور بيمه بيش از آن كه به كارشناس بيمه شباهت داشته باشد به كارگزاري بيمه شبيه است. اما كارگزار بيمه عنواني به مراتب كلي تر است. تفاوت كارشناس بيمه با مشاور بيمه در دو موضوع خلاصه مي‌شود اول آن كه كارشناس بيمه ممكن است به صورت رسمي به استخدام ارگان‌هاي دولتي مانند دادگستري درآيد در حالي كه مشاور بيمه يك شغل آزاد و مستقل محسوب مي‌شود. ديگر آن كه مشاور بيمه امري است براي فروش بهتر و راهنمايي افراد حقيقي و حقوقي در جريان بيمه اما كارشناس بيمه معمولا بعد از عمل بيمه گزاري كارآيي دارد.

بازدید : 70
يکشنبه 16 آذر 1399 زمان : 16:07

شركت آريا ليفت

شركت آريا ليفت توليد كننده انواع پنل آسانسور

در گذشته براي حمل و نقل اجسام به صورت عمودي بسيار مشكل داشتند مخصوصا براي ساخت و ساز ساختمان ها در ابتدا وسيله اي ساختند كه با استفاده از نيروي حيواني و يا نيرو انساني وسايل را به صورت عمودي به سمت بالا مي كشيدند اين وسيله مانند چرخ چاه است .

چرخ چاه : همان طور كه از اسم اش مشخص است وسيله اي است كه داراي يك چرخ و طناب است كه براي بالا آوردن آب از ته چاه از اين وسيله استفاده مي كنند آسانسور هاي اوليه نيز مانند چرخ چاه بودند و در كل به اين نوع آسانسور ها نيز چرخ چاه مي گفتند .

چرخ چاه چگونه كار مي كرد ؟

چرخ چاه به وسيله نيرو انساني و يا نيرو حيواني راه اندازي مي شود چرا كه در گذشته خبري از برق و نيرو هاي مانند برق نبود و آن ها ناچار بودند از نيروي يدي خود و يا از نيروي بدني حيوانات باركش از قبيل ( گاو ، الاغ) استفاده كنند طناب را به حيوانات مي بستند و از آن ها مي خواستند كه به سمت جلو حركت كنند وقتي حيوان به سمت جلو حركت مي كرد سبب مي شود تا جسمي كه به چرخ چاه بسته شده در حالت عمودي به سمت بالا حركت كند.

بازدید : 253
يکشنبه 2 شهريور 1399 زمان : 16:35

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج با تیمی کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، طراحی سایت عکاسی، طراحی سایت علمی، طراحی سایت صرافی، ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی و دارای نمونه کار های حرفه ای با قیمت مناسب و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای ایران سایت را به برترین گروه تبدیل نموده است.

مشاوره رایگان برای طراحی سایت حرفه ای در کرج با امکانات یک سایت استاندارد با قیمت مناسب همراه با خدمات بهینه سازی و سئو که سایت و کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما نمایان میکند تخصص دیزاینستان می باشد. گروه طراحی سایت دیزاینستان افتخار میکند که طراح و پشتیبان سایت اتحادیه فناوران و خانواده بزرگ طراحان وب تهران می باشد.

طراحی سایت چیست؟ به دانش و مهارت ها و تکنیکهای مختلف در تولید و نگهداری وب سایت، طراحی سایت گفته می شود. فضای طراحی وب شامل گزینه هایی همچون طراحی گرافیکی وب، طراحی ظاهری، نویسنده وب شامل نرم افزارهای مناسب و کدهای برنامه نویسی ، بهینه سازی موتور جستجوی گوگل یا سئو می شود.

بازدید : 215
چهارشنبه 22 مرداد 1399 زمان : 14:25

سرخ کن سیب زمینی دستگاهی بسیار ضروری و کاربردی برای هر رستوران و یا فست فود است. علت اهمیت داشتن سرخ کن این است که سیب زمینی سرخ کرده از پرطرفدارترین موارد انتخاب شده در منوی رستوران ها و فست فودها است.

ساده ترین نوع آن دستگاهی در ابعاد و اندازه های مختف که دارای یک مخزن برای روغن یک سبد فلزی که مواد غذایی را در آن می ریزیم و در مخزن روغن قرار می گیرد و یک المنت گرم کننده می باشد که روند سرخ کردن مواد غذایی را سریع و آسان تر می کند .

دستگاه سرخکن سیب زمینی به طور کلی ساختار پیچیده ی دیگری ندارد . این سرخکن ها به صورت برقی دیجیتال یا گازی بوده و با توجه به کارایی و موارد مصرف و نیز فضایی که در اختیار دارید به شکل دولگنه و سه لگنه یا تک لگنه کابین دار و رومیزی موجود هستند.

در هنگام خرید دستگاه سرخکن سیب زمینی دقت فرمایید ظرفیت مخزن آنها با یکدیگر فرق دارد و به طبع هر یک دارای ویژگی های متفاوتی هستند .

بازدید : 201
چهارشنبه 22 مرداد 1399 زمان : 14:23

خمیر پهن کن پیتزا

خمیر پهن کن پیتزا دستگاهی بسیار کاربردی است که می تواند در جهت مشتری مداری کمک شایانی به شما داشته باشد. شما می توانید با در اختیار داشتن یک خمیرپهن کن به راحتی و در کمترین زمان ممکن سفارشات مشتریان را آماده سازید. این دستگاه با کمترین استفاده از دست و با رعایت اصول بهداشتی می تواند در پخت انواع پیتزا به شما کمک کند.

پیتزا غذایی پرطرفدار است که همواره در صدر پرفروش ترین غذای هر رستوران و یا فست فود است. این غذای ایتالیایی هم اکنون در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد و در هر کشور شاید طعم و مزه خاصی را برای پخت آن انتخاب کنند. در ایران دو نوع پیتزا طرفداران زیادی دارد پیتزای ایتالیایی و پیتزای آمریکایی. این پیتزا ها از خمیر پیتزای متفاوتی از نظر حجم استفاده می کنند که دستگاه خمیرپهن کن می تواند این کار را بصورت مدون و به خوبی انجام دهد.

خمیر پهن کن دستگاهی برای تسهیل پهن کردن و آماده کردن خمیر برای پخت است و از کیفیت بسیار بالایی در ساخت بدنه برخوردار است و با به کار بردن آلیاژ استیل ضدزنگ در ساخت آن استحکام و بهداشت محصول خود را توامان تضمین کرده است.

بازدید : 218
چهارشنبه 22 مرداد 1399 زمان : 14:22

فر ریلی پیتزا

فر ریلی پیتزا یکی از مهمترین تجهیزات در آشپزخانه خانه صنعتی محسوب می شود. زیرا امروزه پیتزا در منوی هر رستوران طرفداران زیادی دارد. از همین رو برای پخت سریع و بهتر پیتزا می بایست از تجهیزات خاصی استفاده کرد تا بتوان میزان رضایتمندی مشتریان افزایش داد.

فر ریلی پیتزا در مواقعی که تعداد زیادی از مشتریان درخواست سرو پیتزا را داده اند بیشتر نمود خواهد کرد. در این حالت با استفاده از فر پیتزا می توان در مدت زمان معینی سفارشات آماده نمود و مشتریان را راضی نگه داشت.

امروزه مردم در سراسر دنیا به غذاهای آماده یا فست فود ها به شکلی نگاه می کنند که گویی سنبلی از مدرنیته شدن هستند و شاید بتوان گفت سفارش پیتزا و خوردن آن در محیطی خارج از خانه در جمع دوستان نوعی تفریح برای آن ها به شمار می رود. البته مشغله ی زندگی ماشینی هم در این قضیه بی تاثیر نیست.

دلیل دیگر روی آوردن مردم به فست فود ها این است که فرآورده های گوشتی که در فست فود ها از آن ها استفاده می کنند خیلی قیمت پایین تری نسبت به گوشت و مرغی دارند که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. ما در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر فست فود ها و رستوران ها بوده ایم.

بازدید : 229
چهارشنبه 22 مرداد 1399 زمان : 14:20

گریل روغنی

دستگاه های ماشینی همانند گریل روغنی به کمک ما آمده است تا سرعت وبروز بودن خدمات خود را بالا ببریم و در تایم کم با بهترین کیفیت خدمت ارائه کنیم در مورد گریل که محصولی است که با هدف مساعدت به بخش آشپز خانه رستوران ها برای سهولت طبخ مواد غذایی که بیشتر هم مورد نیاز پختن غذاهایی که نیاز به گریل(کباب ) شدن دارند به رقابت تنگاتنگ کسب وکارهای مشابه خود برسیم .

به کسب فناوری و علم روز جهان وبهره برداری از ذهن خلاق انسان طیفی از امکانات روز افزون درخدمت بشریت قرار گرفته است ،که محدودیت وپایانی ندارد، زیرا فکروذهن انسان را نمیتوان محدود کرد پس همواره شاهد فناوری دستگاه ها ومحصولات به روزتر تو ام بارفع نیاز بشریت هستیم واین روند سریع توسعه و پیشرفت بشر مارا مجاب میکند که ازسیر قطار همیشه در حال حرکت (نوآوری) عقب نمانیم .

میزان بهره برداری واستفاده ما ازاین امکانات متعدد متغییر می باشد اما در حوزه فروش برنده کسی است که بروزتر ،سریع تر و …در ارائه خدمت به مراجعه کنندگان خود باشد.

یکی دیگر از مهم ترین هدف ها در کسب وکارهایی همچون رستوران ها که جزوه سخت ترین کارها محسوب میشوند جذب نگاه مثبت مراجعین است اما عرض کردم سخت ترین به این علت از واژه سخت ترین استفاده کردم چون با یکی از نیاز های اساسی و اولیه انسان که غذا است سروکار دارند.

در زندگی کنونی تعداد این نوع کسب وکارها زیاد شدن که همه انها درتلاش اند ،جزوه پرطرفدارترین ها باشند که این حالت و پایداری در این سطح مطلوب جزبا ( غذایی خوش طبخ، گرم و ….) امکان پذیر نیست گریل روغنی این راه سخت برای رسیدن به سطح مطلوب و ثبات در آن راامکان پذیرکرده وبه کمک شما آمده و یاری همیشگی است.

بازدید : 187
چهارشنبه 22 مرداد 1399 زمان : 14:14

گریل ذغالی

گریل ذغالی (Grill) در لاتین به معنای گوشت کباب کن است. به طور کلی به هر نوع روش پختی که ماده ی غذایی مورد نظر به وسیله ی یک منبع حرارتی که روی آن اغلب یک توری مشبک قرار گرفته است با درجه حرارت خیلی بالا و سریع در فضایی باز پخته می شود گریل کردن می گوییم.

در این روش مواد غذایی مختلفی از قبیل گوشت ، استیک ، همبرگر ، خیلی از انواع کباب و حتی سبزیجاتی نظیر کدو ، بادمجان ، قارچ روی حرارت سفت و خشک می شود و بر خلاف باربیکیو چرب و آبدار نیستند. شاید بتوان گفت پروسه ی گریل شدن عملی شبیه سرخ کردن مواد غذایی است با این تفاوت که بدون استفاده از روغن ها فقط با استفاده از درجه حرارت مستقیم و بالا ماده ی غذایی ما طبخ می شود که اغلب برای طبخ غذاهای رژیمی گزینه ی مناسبی است.

امروزه این دستگاه یکی از اصلی ترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و فست فود ها به شمار می رود. گریل ها انواع مختفی دارند مثلا گریل برقی ، گریل ذغالی یا شیاردار ، گریل تخت یا روغنی ، گریل میکس یا ترکیبی ، و …

تعداد صفحات : 0

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
 • کل مطالب : 11
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 22
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 12
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 36
 • بازدید ماه : 211
 • بازدید سال : 1770
 • بازدید کلی : 3161
 • <
  پیوندهای روزانه
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  لینک های ویژه